Відеогалерея

Україна не зверне з курсу на НАТО

Body:

Україна не зверне з курсу на НАТО - Верховна Рада Конституційною більшістю закріпила європрагнення в Конституції. Тепер усі представники влади зобов'язані в своїй діяльності дотримуватися стратегії на зближення з західними партнерами. А кінцевий результат - членство в обох Альянсах.

Напередодні важливого голосування ходили чутки про те, що деякі депутати торгуються і намагатимуться заблокувати зміни. Проте, після виступу Президента - на табло висвітилося 334 голоси.

Петро Порошенко, Президент України

Хочу наголосити, що зараз, прямо зараз під час прямої трансляції в Кремлі дуже уважно спостерігають події з Верховної Ради. Не дочекаєтеся! Не буде сьогодні у вас радості! І Верховна Рада сьогодні продемонструє ту єдність, яка демонструється останні чотири роки.

Фотогалерея: