Тарифи на житлово-комунальні послуги

×

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object in file_entity_download_uri() (line 2441 of /var/www/bucharada/bucha-rada.gov.ua/sites/all/modules/contrib/file_entity/file_entity.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in file_entity_get_download_token() (line 2488 of /var/www/bucharada/bucha-rada.gov.ua/sites/all/modules/contrib/file_entity/file_entity.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in file_entity_get_download_token() (line 2488 of /var/www/bucharada/bucha-rada.gov.ua/sites/all/modules/contrib/file_entity/file_entity.module).

Первинні вкладки

Тарифи на житлово-комунальні послуги
Друк
ПАТ «Київоблгаз»
ПАТ “КИЇВОБЛЕНЕРГО”
ТОВ «Крамар ЕКО»

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 17.08.2021 №556 встановлено тариф на послугу поводження з твердими побутовими відходами за  1 м³ у м. Буча тасмт. Ворзель, що надаються ТОВ «Крамар ЕКО»:1.1. І група споживачів – бюджетні установи, фізичні особи, ЖБК, ОСББ, багатоквартирні будинки – 239,80 грн. (з ПДВ).1.2. ІІ група споживачів – комерційні організації – 239,80 грн. (з ПДВ).1.3. ІІІ група споживачів – приватний сектор – 239,80 грн. (з ПДВ).З однієї особи (приватний сектор) – 37,17 грн. (з ПДВ).З однієї особи (багатоквартирний будинок) – 52,16 грн. (з ПДВ).Тариф на послугу поводження з великогабаритними  побутовими відходами за  1 м³ у м. Буча та смт. Ворзель, що надаються ТОВ «Крамар ЕКО» для всіх груп споживачів - 383,14 грн. (з ПДВ). 

КП «Бучасервіс» послуги з водопостачання та водовідведення

   На виконання Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», відповідно до рішення  сесії  Бучанської міської ради  від 20.12.2020 № 142-5-VIII  «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в селах Луб’янка, Блиставиця, Гаврилівка,  Тарасівщина, Буда-Бабинецька, Бабинці, Вороньківка, Здвижівка, Мироцьке, Раківка, Червоне,  Синяк  Бучанської міської територіальної громади», міською радою проведено конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в  селах Луб’янка,  Блиставиця, Гаврилівка,  Тарасівщина, Буда-Бабинецька, Вороньківка, Здвижівка, Мироцьке, Раківка, Червоне, Бабинці, Синяк  Бучанської міської  територіальної громади, та оголошено Комунальне підприємство «Бучасервіс» Бучанської міської ради переможцем конкурсу з визначення виконавця послуги, відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 2 від 24 травня 2021 року) та рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 25 травня 2021 року за №377.

     Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», Наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження порядку інформування  споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», та у відповідності до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради, рішеням №388 від 15 червня 2021 року  встановив тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах Луб’янка, Блиставиця, Гаврилівка,  Тарасівщина, Буда-Бабинецька, Бабинці, Вороньківка, Здвижівка, Мироцьке, Раківка, Червоне,  Синяк  Бучанської міської територіальної громади, що надаються КП «Бучасервіс» в розмірі:

Тариф на послугу з вивезення  твердих побутових відходів за 1 м³  – 262,56 грн;
Тариф на послугу з вивезення  твердих побутових відходів  з однієї зареєстрованої особи (багатоквартирні будинки) за місяць у населених пунктах Луб’янка, Блиставиця, Гаврилівка,  Тарасівщина, Буда-Бабинецька, Бабинці, Вороньківка, Здвижівка, Мироцьке, Раківка, Червоне,  Синяк  Бучанської міської територіальної громади - 57,11 грн з ПДВ.;
Тариф на послугу з вивезення  твердих побутових відходів  з однієї однієї зареєстрованої особи (приватні садиби) за місяць у населених пунктах Луб’янка, Блиставиця, Гаврилівка,  Тарасівщина, Буда-Бабинецька, Бабинці, Вороньківка, Здвижівка, Мироцьке, Раківка, Червоне,  Синяк  Бучанської міської територіальної громади -  40,70  грн з ПДВ.

 

Договір є публічний відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та його умови є однакові для всіх Споживачів, беззастережне прийняття умов якого вважається акцептуванням цієї оферти Споживачем. Виконавець КП «Бучасервіс» опубліковує цей Договір на офіційному порталі Бучанської міської об’єднаної громади (Бучанської міської ради) за посиланням: https://www.bucha-rada.gov.ua. Договір з надання послуги з вивезення твердих побутових відходів вступає в силу з 05 липня 2021 р.

Якщо в квартирі (будинку) тимчасово не проживають зареєстровані особи (не більше шести місяців) необхідно завчасно повідомити про це КП «Бучасервіс», шляхом подання відповідної заяви на ім’я начальника КП «Бучасервіс».  Акт про не проживання, затверджений сусідами, депутатами, будь-якими іншими особами, не є документом, що підтверджує саме факт перебування в іншому місці зареєстрованої особи. Здійснення перерахунку відбувається на підставі особистої заяви зареєстрованої особи, опікуна, інше та довідки з місця фактичного перебування особи, що подаються до КП «Бучасервіс» або старості села відповідного населеного пункту .

 

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», враховуючи рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 20 липня 2021 року № 470 «Про проведення конкурсу щодо призначення управителів з управління багатоквартирними будинками в Бучанській міській територіальній громаді», з метою забезпечення управління об'єктами житлово-комунального господарства, здійснення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості житлово-комунальних послуг населенню, міською радою проведено конкурс, на призначення управителів багатоквартирних будинків в Бучанській міській територіальній громаді, а саме група із 3 багатоквартирних будинків у с.Мироцьке, група із 4 багатоквартирних будинків у с. Синяк, група із 11 багатоквартирних будинків у смт. Ворзель, група із 29 багатоквартирних будинків у м. Буча та оголошено Комунальне підприємство «Бучасервіс» Бучанської міської ради переможцем конкурсу з визначення виконавця послуги, відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол №2 від 03.09.2021 року) та рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради 10.09.2021  року №635

[Файл]  informaciya_na_sayt_po_upravytelyu.docx

Контаки: +380681678695

Перелік ЖБК, ОСББ та управляючих компаній м. Буча

Перелік ЖБК, ОСББ та управляючих компаній   м. Буча

https://bucha-rada.gov.ua/file/10518

ПКПП «Теплокомунсервіс»