РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА культурного розвитку міста Бучі на 2016 рік

РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА культурного розвитку міста Бучі на 2016 рік

Програма спрямована на реалізацію державної політики у сфері проведення культурно-мистецьких заходів щодо задоволення потреб населення м. Бучі.

У суспільній свідомості відбуваються принципові зміни, обумовлені соціальними, політичними та економічними перетвореннями. За останні роки було здійснено ряд заходів з метою адаптації сфери культури до нових соціально-економічних умов. Зокрема, створено належні умови для функціонування закладів культури, забезпечено проведення культурно-просвітницької роботи з метою ознайомлення населення з культурною спадщиною регіону та міста.

На теперішньому етапі культура і мистецтво мають усі передумови для повноцінного розвитку. Відбуваються принципові зміни суспільної свідомості завдяки кропіткій роботі працівників культурної сфери міста з усіма верствами населення.

У місті збережено мережу комунальних закладів культури, створено передумови для їх розвитку, для проведення культурно-мистецьких заходів різного рівня у місті, із залученням художніх та мистецьких колективів, творчої молоді, майстрів народного мистецтва тощо.

Головними напрямами реалізації державної політики у сфері культури є:

 

  • поліпшення умов для розвитку творчих здібностей і обдарувань дітей та юнацтва;

  • вдосконалення мережі позашкільних культурно-мистецьких дитячих закладів;

  • покращення матеріально-технічної бази закладів культури, забезпечення змістовного дозвілля населення. 

 

ПОЛОЖЕННЯ про відділ молоді та спорту Бучанської міської ради

  •