У Бабинцях збудують нову амбулаторію

Розвиток медичної галузі у громаді триває

Днями головний лікар Бучанського центру первинної медико – санітарної допомоги Оксана Джам повідомила про заплановий старт початку робіт із капітального ремонту амбулаторії у Ворзелі (буде проведено внутрішні і зовнішні роботи).

Наступний крок задля розвитку галузі, наближення якісних послуг зроблено на засіданні виконкому: затверджено кошторисну частину проектної документації по робочому проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунальної власності по вул. Травневій, № 66 в смт. Бабинці Бучанської міської територіальної громади Київської області».

Як прокоментував Бучанський міський голова Анатолій федорук, заплановано вже у нинішньому році розпочати будівництво важливого об’єкту.

Чекайте згодом репортажів із будівельного майданчика.