Про розгляд звернення гр. Кривенко Н.О.

Рішення №
1102 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1102 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

гр. Кривенко Н.О.

 

            Розглянувши звернення гр. Кривенко Наталії Олександрівни щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 174 кв.м, по вул. Горького, 58, для обслуговування магазину №94, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України « Про оренду землі» керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, укладений між гр. Кривенко Н.О. та Бучанською міською радою від 20.04.2012 року, земельна ділянка, площею 174 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:006:0064, для обслуговування магазину №94, по вул. Горького, 58, в м. Буча, на 5 років.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. Гр. Кривенко Н.О. зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук