Про розгляд питання Щепетєвої І.П. щодо зменшення розміру пайових внесків

Рішення №
464 - 11 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

« 26 »   травня   2016 р.                                                                            №  464  - 11 -VІІ

 

Про розгляд питання Щепетєвої І.П.

щодо зменшення розміру пайових внесків

          

 Розглянувши звернення Щепетєвої І.П. щодо зменшення розміру пайової участі у зв’язку з будівництвом трансформаторної підстанції, беручи до уваги договір пайової участі № 94 від 28.03.2016 року,  враховуючи ч.5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», дія якої не поширюється на будівництво мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, «Порядок сплати пайової участі замовника у розвиток інфраструктури м. Буча», затвердженого рішенням Бучанської міської ради №609-23 від 29.03.2011 р. із змінами та доповненнями, ст. 1 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», згідно якої трансформаторні підстанції призначаються саме для розподілу або перетворення електричної енергії, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Щепетєвій Ірині Петрівні у зменшенні розміру пайової участі за договором про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Буча у зв’язку з будівництвом трансформаторної підстанції.
2. Звернути увагу заявника на необхідність виконання договірних зобов’язань за договором про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Буча № 94 від 28.03.2016 року.

3. Про прийняте рішення повідомити Щепетєву І.П. у встановлений законом строк.   

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально- економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

           

 

Секретар ради                                            В.П.Олексюк