11.08.2022
Прекрасне місто - побратим із Словенії організувало відпочинок у ці дні для 10 дітей Бучанської громади.  Мер міста Владімір Пребіліч закликав муніципалітети інших міст країни підтримати цю ініціативу. Дякуємо за підтримку у складний час!
10.08.2022
Із квітня тривала процедура ідентифікації тіл, які були вбиті у лютому- березні на території Бучанської громади.
Загиблі в Бучі: підсумки ідентифікації тіл у Бучанській громаді
08.08.2022
У  Бучі триває робота з ідентифікації  загиблих. Для представників медіа  сьогодні про це розкажуть на прес-конференції. Тема: Загиблі в Бучі: підсумки ідентифікації тіл у Бучанській громаді Спікери: - Михайлина Скорик-Шкарівська, заступниця Бучанського міського голови
До уваги власників зруйнованих домоволодінь