Про зменшення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури м. Буча ТОВ «Сарафан»

Рішення №
641-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я   

 

« 28 »   липня   2016 року                                                                            № 641-15-VII

 

                                      

Про зменшення  розміру пайової участі

у розвиток інфраструктури м. Буча

ТОВ «Сарафан»

 

Розглянувши звернення ТОВ «Сарафан» щодо зменшення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури міста Буча у зв’язку із будівництвом дитячого дошкільного закладу на 75 місць по вул.. Б. Гмирі 12, в м. Буча, Київської області,  враховуючи договір №  52 про пайову участь у розвиток інфраструктури м. Буча від 16.03.2015 року, надану проектно-кошторисну документацію,  акт приймання виконаних будівельних робіт,  довідку про вартість виконаних робіт, перевірені КП «Бучабудзамовник»,  враховуючи ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 5.5. Порядку сплати пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Буча», затвердженим рішенням Бучанської міської ради №609-23 від 29.03.2011 р. із змінами зі змінами від 25.06.2015 за №2273-72-6, рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 230 від 16.06.2015 року «Щодо будівництва дошкільного закладу в м. Буча та реконструкцію спального корпусу ЗОШ № 5», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зменшити розмір пайової участі ТОВ «Сарафан» на суму 1 909 943 грн. ( один мільйон дев’ятсот дев’ять тисяч дев’ятсот сорок три гривні) у зв’язку  з будівництвом дитячого дошкільного закладу на 75 місць по вул. Б. Гмирі 12, в м. Буча, Київської області.

2. Прийняти до  комунальної власності територіальної громади м. Буча вартість та результат виконаних робіт з будівництвом дитячого дошкільного закладу на 75 місць по вул.. Б. Гмирі 12, в м. Буча, Київської області і передати понесені витрати на баланс відділу освіти Бучанської міської ради.

3. ТОВ «Сарафан» сплатити різницю суми пайової участі у розмірі 4 793 грн. за договором про пайову участь у розвиток інфраструктури м. Буча № 52 від 16.03.2016 року у десятиденний  термін з дня прийняття цього рішення з урахуванням п.1 цього рішення.

4.  Для прийому - передачі понесених витрат по будівництву дитячого дошкільного закладу на 75 місць по вул.. Б. Гмирі 12, м. Буча, Київської області створити комісію:

     голова комісії: Смолькін О.П. –  заступник міського голови;

     члени комісії:  Демченко С.А. –  директор КП «Бучабудзамовник»;

                            Цимбал О.І.- начальник відділу освіти Бучанської міської ради;

                            Боровик О.С. -  головний бухгалтер відділу освіти Бучанської міської ради;

                            Бойчук Н.А. –  директор ТОВ «Сарафан»;

                            Квашук О.Я. – депутат Бучанської міської ради.

                                                                                             

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань   соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк