Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Інститутська (раніше вул. Артема), 6-а, в м. Буча

Рішення №
531 – 12 – VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я   

 

«23»  червня   2016 року                                                                         № 531 – 12 – VII

 

           

Про затвердження звіту з експертної

грошової оцінки та  продаж земельної ділянки

по вул. Інститутська (раніше вул. Артема), 6-а,  в м. Буча

 

 

            Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, площею 2104 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:088:0096 розташованої за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська (раніше вул. Артема), 6-а, проведений ТОВ «Нотаріус», враховуючи рецензію на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки,  відповідно до Земельного кодексу України, Постанови  Кабінету Міністрів України №1045 від 1 серпня 2006 року «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

             ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки,  що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська (раніше вул. Артема), 6-а,  площею  2104 кв.м.

          2. Продати гр. Васільченку Юрію Леонідовичу земельну ділянку, площею 2104 кв.м, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська (раніше вул. Артема), 6-а,  за 2 682700 грн. (два міліонна шістсот вісімдесят дві тисячі сімсот гривень).

          3. Доручити  заступнику міського голови  (за посадою) укласти з  гр. Васильченком Юрієм Леонідовичем договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною, зазначеною у п. 2 даного рішення.

          4.  Термін виконання  даного рішення  три місяці.

          5. Гр. Васільченку Юрію Леонідовичу провести сплату відновної вартості за зелені насадження, розташовані на даній земельній ділянці до укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної у п. 2 даного рішення.

    6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування. 

 

  

Секретар ради                                                                                                     В.П. Олексюк