Про затвердження протоколу спільного засідання постійної комісії ради з питань регламенту, правової політики, депутатської етики

Рішення №
760 -18 – VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА   СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 06 »  жовтня   2016 р.                                                         № 760 -18 – VІІ

 

Про затвердження протоколу спільного засідання

постійної комісії ради з питань регламенту,

правової політики, депутатської етики

та контролю за виконанням рішень ради

та її виконавчого комітету і постійної комісії

з питань реалізації та впровадження реформ,

децентралізації та об’єднання територіальних

громад та  додатків погоджень

депутатів Бучанської міської ради

 

            Розглянувши протокол спільного засідання постійної комісії ради з питань регламенту,  правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету і постійної комісії ради з питань реалізації та впровадження реформ, децентралізації та об’єднання територіальних громад, додатки погоджень депутатів Бучанської міської ради про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Буча», відповідно до положення «Про Почесного громадянина міста Буча», Статуту територіальної громади міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Буча»                                                        гр. Хоменку Юрію Анатолійовичу та гр. Якобінчуку Василю Івановичу.

      2. Від імені територіальної громади міста Буча винести                                          гр. Хоменку Юрію Анатолійовичу та гр. ЯкубінчукуВасилю Івановичу подяку за визначні заслуги перед містом та його жителями з врученням посвідчення Почесного громадянина міста Буча  та Почесного знаку.

3. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради виплатити грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат,  видатки провести по головному розпоряднику УПСЗ з ННЧКБ Бучанської міської ради по КФКВ 090412 КЕКВ 2730.

 

4.         Внести до Книги пошани міста Буча:

гр.Любицького Олександра Сергійовича;
гр.Лихобабу Анатолія Миколайовича.

5. Внести доповнення до п.6 Положення про Книгу пошани Бучанської    міської ради, затвердженого рішенням сесії № 420-19-V від 04.10.2007 р., а саме:

Особам, яких занесено до Книги пошани Бучанської міської ради, вручають грошову винагороду у розмірі однієї мінімальної заробітної плати.

Фінансовому управлінню Бучанської міської ради виплатити грошову винагороду в розмірі однієї мінімальної заробітної плати,  видатки провести по головному розпоряднику УПСЗ з ННЧКБ Бучанської міської ради по КФКВ 090412 КЕКВ 2730.

 

 Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

 

 

 

 

            Секретар ради                                                                         В.П.Олексюк