Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по вул. Кожедуба,2 в м.Буча

Рішення №
337 – 9 – VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТА    СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

( ПОЗАЧЕРГОВА)

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 20 »  квітня  2016 р.                                                                        № 337 – 9 – VІІ

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування

по вул. Кожедуба,2 в м.Буча

 

Про надання земельної ділянки

в постійне користування

відділу освіти

Бучанської міської ради

 

Розглянувши заяву відділу освіти Бучанської міської ради про затвердження  документації із землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки по   вул. Кожедуба,2 в м.Буча для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою,   враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом  України «Про Державний земельний кадастр», Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Кожедуба,2 в м. Буча.
Надати відділу освіти Бучанської міської ради в постійне користування земельну ділянку за адресою: місто Буча, вул.  Кожедуба,2 площею 0,9000 га, кадастровий номер 3210800000:01:097:0171, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
Відділу освіти Бучанської міської ради оформити право користування на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Відділу Держгеокадастру у м.Буча Київської області внести відповідні зміни в земельно - облікові документи.

 

 

Секретар  ради                                           В.П.Олексюк