Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по бульвару Л.Бірюкова,2 в м.Буча

Рішення №
338 – 9 – VІІ

 

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТА    СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

( ПОЗАЧЕРГОВА )

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

«  20  »  квітня   2016 р.                                                                      № 338 – 9 – VІІ

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування

по бульвару Л.Бірюкова,2 в м.Буча

 

Про надання земельної ділянки

в постійне користування

КП «Бучабудзамовник»

 

Розглянувши заяву КП «Бучабудзамовник» про затвердження  документації із землеустрою та надання в постійне користування земельної ділянки по                            бульвару Бірюкова,2 в м.Буча для будівництва та обслуговування багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення та погоджену в установленому порядку документацію із землеустрою,   враховуючи витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, керуючись Законом  України «Про Державний земельний кадастр», Земельним кодексом України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення по бульвару . Бірюкова,2 в м. Буча.
Надати КП «Бучабудзамовник» в постійне користування земельну ділянку за адресою: місто Буча, бульвару  Л.Бірюкова,2 площею 1,8000 га, кадастровий номер 3210800000:01:026:0278, для будівництва та обслуговування багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
КП «Бучабудзамовник» оформити право користування на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Відділу Держгеокадастру у м.Буча Київської області внести відповідні зміни в земельно - облікові документи.

 

 

Секретар ради                                                    В.П.Олексюк