Про виконання комплексної міської програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» щодо оздоровлення та відпочинку дітей м. Буча

Рішення №
821- 20 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТА   СЕСІЯ   СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

                                             

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 07 » листопада 2016 р.                                                                №  821- 20 -VІІ

 

Про виконання комплексної міської

програми підтримки сім’ї та забезпечення

прав дітей «Назустріч дітям»

щодо оздоровлення та відпочинку дітей м. Буча

 

Заслухавши інформацію виконуючого обов’язки начальника служби у справах дітей та сім’ї, Меланченко А.В. про виконання комплексної міської програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» щодо оздоровлення та відпочинку дітей м. Буча,  керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

         

Інформацію про виконання  комплексної міської програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям», щодо оздоровлення та відпочинку дітей м. Буча, взяти до відома. (Додаток 1).
Структурним підрозділам Бучанської міської ради:

службі у справах дітей та сім’ї;
відділу освіти;
міській поліклініці;
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечити ефективну підготовку та організацію проведення відпочинку і оздоровлення дітей у літній період 2017 року.

Фінансовому управлінню Бучанської міської ради передбачити кошти на виконання   комплексної міської програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям».
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту та гуманітарних питань.

 

 

 

 

Головуючий на сесії,

депутат ради                                                                                               В.П.Олексюк