Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради від 22.10.2015 року за № 2539-81-VI

Рішення №
355 - 10 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 28 »квітня  2016 р.                                                                     №  355 - 10 –VІІ

 

 

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради

від 22.10.2015 року за № 2539-81-VI «Про затвердження Правил

розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Буча»

 

З метою створення сприятливих умов для розвитку інвестиційної діяльності, збільшення надходжень до місцевого бюджету м. Буча, приведення розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Буча у відповідність до Законів України «Про рекламу», «Про охорону культурної спадщини», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» та інших нормативних актів, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Доповнити  рішення Бучанської міської  від 22.10.2015 року за № 2539-81-VI «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Буча» пунктом 6 наступного змісту: «Фінансовому управлінню Бучанської міської ради привести діючі договори на право користування місцем (-ями) розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Буча у відповідності до вимог «Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального-господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                           А.П.Федорук