Про створення та комплектування територіального загону оборони № 402 на території міста Буча в особливий період та на період воєнного часу

Рішення №
78

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

 

«21» лютого 2017 року                                                                                      № 78       

 

Про створення та комплектування 

територіального загону оборони № 402

на території міста Буча  в особливий

період та на період воєнного часу

           

            Відповідно до Закону України “Про оборону України”, Указу Президента України від 23.09.2016 року №406/2016 “Про затвердження Положення про територіальну оборону України”, розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 29.10.2015 року № 322/2/3684 щодо створення та комплектування загонів оборони на території Київської області, розпорядження військового комісара Київського обласного військового комісаріату від 23.06.2015 року №2/3/2436, враховуючи особливий період в Україні, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.    Створити територіальний загін оборони № 402 району № 23 територіальної оборони зони № 10 (далі – загін оборони).

2.    Загальне керівництво загоном оборони покласти на Бучанського міського голову - начальника району № 23 територіальної оборони зони № 10.

2.1.  Призначити відповідальними за безпосереднє формування та якісне комплектування загону оборони:

-  військового комісара Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату (начальника штабу району № 23 територіальної оборони зони № 10);

-   начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно - мобілізаційної роботи Бучанської міської ради.

2.2. Комплектування загону оборони проводити по територіально-виробничому принципу за рахунок підприємств, установ, організацій (не залежно від форм власності), громадських об’єднань та військовозобов’язаних, які зареєстровані в місті Буча.

2.3.   Керівникам підприємств, установ, громадських організацій та об’єднань забезпечити особистий контроль щодо сприяння якісного комплектування загону оборони для виконання поставлених завдань щодо оборони міста Буча, охорони об’єктів та комунікацій.

2.4.   Військовому комісару Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату підготувати відповідне розпорядження, щодо завдань загону оборони на території міста Буча.

2.5.  Місцем формування та проведення бойового злагодження загону оборони, визначити дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку (далі –ДПЗОВ) «Променистий», за адресою: місто Буча, вулиця Вокзальна, 123 (на період воєнного часу, згідно договору).

2.6.  Керівнику ДПЗОВ «Променистий», забезпечити місце для прийому та розташування особового складу загону оборони з розрахунку 278 чоловік (на період воєнного часу, згідно договору).

2.7.  Військовому комісару Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату забезпечити проведення бойового злагодження загону оборони з практичним відпрацюванням нормативів.

2.8.   Виконання завдань з медичного обстеження та лікування особового складу загону оборони покласти на головного лікаря Ірпінської центральної міської лікарні.

2.9.   Загальне управління загоном оборони здійснювати з пункту управління району № 23 (місто Буча, вулиця Енергетиків, 12), а безпосереднє керівництво з пункту управління штабу району № 23 територіальної оборони зони № 10 (м. Ірпінь, приміщення Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату).

3.     Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи Бучанської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій спільно з Ірпінсько-Бучанським об’єднаним міським військовим комісаріатом визначити перелік об’єктів  та комунікацій на території міста Буча для охорони загоном оборони, розробити  план-схему розташування  та  затвердити кількісний склад загону оборони за кожним об’єктом.

4.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на Бучанського міського голову, Федорука А.П.

 

 

Міський голова                                                                                      А.П.Федорук

 

В.о. керуючого справами                                                                     О.Ф.Пронько

 

Погоджено:

 

Завідувач юридичним відділом                                                              Т.О.Шаправський

 

Подання:                                                                                                    

Начальник відділу з питань

надзвичайних    ситуацій                                                                         С.М.Коваленко