Про списання заборгованості

Рішення №
917- 21 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ  ПЕРША  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
 
«  29  »  листопада  2016 р.                                                 №  917- 21 -VІІ

 

 

Про списання заборгованості

 

 

            Розглянувши подання начальника КП ”Бучанське УЖКГ”, Кравчука В.Д., щодо надання дозволу на списання з балансу комунального підприємства дебіторської  заборгованості за рахунок резерву сумнівних боргів, відповідно до ст..257 Цивільного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,  керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл Комунальному підприємству „Бучанське управління житлово-комунального господарства” на списання дебіторської заборгованості, термін позовної давності якої минув, за рахунок резерву сумнівних боргів підприємства, згідно додатку 1 до цього рішення.
2. Начальнику Комунального підприємства „Бучанське управління житлово-комунального господарства” провести списання  заборгованості, відповідно до п.1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

         Міський голова                                                                      А.П.Федорук