Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 2,0 га, для розміщення автокооперативу «Скляний» в межах вул. Яблунська, пров. Яблунський

Рішення №
831-20-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
 
« 07  »  листопада  2016 року                                                                 №  831-20-VII

 

Про розробку детального плану території,

орієнтовною площею 2,0 га, для розміщення

автокооперативу «Скляний» в межах вул. Яблунська,

пров. Яблунський, залізничних колій Південно-Західної залізниці

та існуючої водойми в м. Буча Київської області

 

                         З метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в місті Буча Київської області, що розташоване в межах вул. Яблунська, пров. Яблунський, залізничних колій Південно-Західної залізниці та існуючої водойми, виходячи з необхідності врегулювання питань існуючої містобудівної ситуації, інженерних мереж та схеми транспортного сполучення міста Буча, керуючись  Законом  України  «Про основи містобудування», Законом  України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

Розробити детальний план  території, орієнтовною площею 2,0 га, для розміщення автокооперативу «Скляний» в межах вул. Яблунська, пров. Яблунський, залізничних колій Південно-Західної залізниці та існуючої водойми  в м. Буча Київської області.
КП «Бучабудзамовник» для виконання містобудівної документації залучити кошти інших джерел.
Доручити  КП  «Бучабудзамовник»   укласти договір  з  відповідною  сертифікованою організацією на виконання  робіт  по розробці матеріалів детального плану території, орієнтовною площею 2,0 га, для розміщення автокооперативу «Скляний» в межах вул. Яблунська, пров. Яблунський, залізничних колій Південно-Західної залізниці та існуючої водойми  в м. Буча Київської області.
Розроблені матеріали детального плану території, орієнтовною площею 2,0 га, для розміщення автокооперативу «Скляний» в межах вул. Яблунська, пров. Яблунський, залізничних колій Південно-Західної залізниці та існуючої водойми  в м. Буча Київської області надати на затвердження до Бучанської міської ради.
Контроль за виконанням  рішення  покласти  на постійну комісію  з питань містобудування та природокористування.

 

 

Головуючий на сесії,

депутат ради                                                                                   В.П.Олексюк