Про розгляд звернення ТОВ «ЖитлоДар-Кіровоград»

Рішення №
1103 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1103 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «ЖитлоДар-Кіровоград»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю «ЖитлоДар-Кіровоград»  щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 3691 кв.м, по вул. Шевченка, 3-г, для будівництва культурно-розважального центру, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України « Про оренду землі» керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відкласти розгляд звернення ТОВ «ЖитлоДар-Кіровоград» щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, укладеного між ТОВ «ЖитлоДар-Кіровоград» та Бучанською міською радою від 03.09.2007 року, земельна ділянка, площею 3691 кв.м, кадастровий номер 3210945300:01:081:0002, для будівництва культурно-розважального центру, по вул. Шевченка, 3-г, в м. Буча, у зв’язку з наявною заборгованістю.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук