Про розгляд звернення ТОВ «Кегичівське»

Рішення №
774 - 18-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 22» вересня 2016 р.                                                                       № 774 - 18-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Кегичівське»

 

            Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю  «Кегичівське» щодо продовження терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, площею 77 кв.м, по вул.Жовтнева (поруч будинку №3), для обслуговування тимчасової споруди, враховуючи рішення Ірпінського міського суду Київської області від 17.10.2014 року у справі №367/4187/14-ц, залишеного в силі ухвалами судів апеляційної та касаційної інстанцій, постановою Верховного Суду України від 16.12.2015 року, в яких вказано, що земельна ділянка площею 890 га, відноситься до земель лісового фонду, знаходиться за межами населеного пункту та перебуває у власності держави в особі Кабінету Міністрів України, зважаючи на те, що земельні ділянки по вул. Жовтневій в м. Буча знаходяться в межах умовної площі 890 га, з огляду на висновки, які містяться в мотивувальних частинах судових рішень та на інформацію органу досудового розслідування, згідно яких Бучанська міська рада не має повноважень розпоряджатися землями в межах умовної площі 890 га, враховуючи Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 19.04.2016 року за №215, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Відмовити в продовженні терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту, укладеного між ТОВ «Кегичівське» та Бучанською міською радою, на земельну ділянку, площею 77 кв.м, для обслуговування тимчасової споруди, по вул. Жовтнева (поруч будинку №3), в м. Буча.

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

Секретар ради                                                                             В.П.Олексюк