Про розгляд звернення ТОВ «Бучанський завод склотари»

Рішення №
160 - 7-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 25» лютого 2016 р.                                                                                   № 160 - 7-VІІ

 

 

 

 

Про розгляд звернення

ТОВ «Бучанський завод склотари»

 

            Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Бучанський завод склотари» про встановлення розміру орендної плати за користування земельною ділянкою, площею 151872 кв.м, по вулиці Яблунська (раніше Кірова), 84, для обслуговування будівель і споруд виробничої бази, яка перебуває в оренді відповідно до договору оренди від 03.03.2010 року, що зареєстрований в Ірпінському міському відділі Київської обласної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» за №044096400005 від 10.03.2010 року, враховуючи Податковий кодекс України, Закон України «Про оренду землі», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

Відповідно до пп. 12.3.7 п. 12.3 статті 12 Податкового кодексу України відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Бучанський завод склотари» у встановленні орендної плати за користування земельною ділянкою, площею 151872 кв.м, по вул. Яблунська (раніше Кірова), 84, для обслуговування будівель і споруд виробничої бази в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Залишити розмір відсоткової ставки за користування земельною ділянкою на рівні 5% від нормативної грошової оцінки, відповідно до умов договору оренди.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Секретар ради                                                                                                                 В.П.Олексюк