Про розгляд звернення приватного підприємства «Деліція»

Рішення №
1094 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1094 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

приватного підприємства «Деліція»

 

            Розглянувши звернення директора приватного підприємства «Деліція» щодо продовження терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, площею 50 кв.м, по вул. Жовтневій (кінцева зупинка маршруту №381), в м. Буча, для розміщення тимчасової споруди, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір про встановлення особистого строкового сервітуту, укладений між ПП «Деліція» та Бучанською міською радою, на земельну ділянку, площею 50 кв.м по вул. Жовтнева, б/н (кінцева зупинка маршруту №381), в м. Буча, для обслуговування тимчасових споруд, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук