Про розгляд звернення приватного підприємства «Деліція»

Рішення №
626-15-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 28» липня 2016 р.                                                                                     № 626- 15-VІІ

 

 

 

 

Про розгляд звернення

приватного підприємства «Деліція»

 

            Розглянувши звернення директора приватного підприємства «Деліція» щодо продовження терміну дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, площею 100 кв.м, по вул. Островського (район ринкового комплексу), для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту, укладеного між приватним підприємством «Деліція» та Бучанською міською радою, на земельну ділянку, площею 100 кв.м, для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, по вул. Островського (район ринкового комплексу), в м. Буча, на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк