Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Валяра Олександра Володимировича

Рішення №
1097 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1097 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

фізичної особи – підприємця Валяра Олександра Володимировича

 

            Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Валяра Олександра Володимировича щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 250 кв.м, по вул. Горького, 10-б, для обслуговування виробничої бази, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки, укладений між ФОП Валяром Олександром Володимировичем та Бучанською міською радою від 16.03.2011 року, земельна ділянка, площею 250 кв.м, для обслуговування виробничої бази, по вул. Горького, 10-б, в м. Буча, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. ФОП Валяру О.В. зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук