Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Новоселова Віктора Михайловича

Рішення №
1098 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1098 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

фізичної особи – підприємця

Новоселова Віктора Михайловича

 

            Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Новоселова Віктора Михайловича щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 20 кв.м, по вул. Жовтнева, б/н, для обслуговування торгівельного павільйону по ремонту взуття, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Поновити договір оренди земельної ділянки, укладений між ФОП Новоселовим Віктором Михайловичем та Бучанською міською радою від 08.02.2012 року, земельна ділянка, площею 20 кв.м, кадастровий номер 3210800000:01:010:0140, для обслуговування торгівельного павільйону по ремонту взуття, по вул. Жовтнева, б/н, в м. Буча, терміном на 1 рік.
2. Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
3. ФОП Новоселову В.М. зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Попередити ФОП Новоселова В.М., що в разі містобудівних та суспільних потреб необхідно достроково припинити право користування та звільнити земельну ділянку.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук