Про розгляд звернення автогаражного кооперативу «Кермо»

Рішення №
1091 - 25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 23» лютого 2017 р.                                                                                   № 1091 - 25-VІІ

 

 

Про розгляд звернення

автогаражного кооперативу  «Кермо»

 

            Розглянувши звернення голови автогаражного кооперативу «Кермо» щодо припинення договору оренди земельної ділянки, площею 24794 кв.м, по вул. Заводська, 1-б, для обслуговування гаражів, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України, Закон України «Про оренду землі»,  Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності інд. №78275919, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити договір оренди земельної ділянки, укладений між автогаражним кооперативом «Кермо» та Бучанською міською радою від 22.03.2005 року, земельна ділянка, площею 24794 кв.м, кадастровий номер 3210945300:01:128:0010, для обслуговування гаражів, по вул. Заводська, 1-б, в м. Буча, у зв’язку з набуттям права власності на неї.
2. Автогаражному кооперативу «Кермо» в місячний термін припинити право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                        А.П.Федорук