Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Буча необоротних активів

Рішення №
916 - 21 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ  ПЕРША  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
 
«  29  »  листопада  2016 р.                                                 № 916 - 21 -VІІ

 

Про прийняття до комунальної власності

територіальної громади міста Буча

необоротних активів

 

       Розглянувши акти приймання-передачі № 74-16, 75-16, 89-16, 102-16, 107-16,  фактичних витрат, понесених на капітальний ремонт та будівництво об’єкітв в м.Буча, та декларації про готовність об`єктів до експлуатації, надані Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, враховуючи необхідність збереження та належного обслуговування основних засобів за їх основним місцем розташування, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,  «Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів суб`єктів державного сектору», затверджених наказом Міністерства фінансів України № 11 від 23.01.2015 року, та Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку  121 «Основні засоби»,  керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Бучанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Буча від Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації фактичні видатки по капітальному ремонту та будівництву об’єктів в м.Буча, згідно додатку 1, та оприбуткувати їх на баланс Бучанської міської ради.
2. Бучанській міській раді прийняти на баланс фактично понесені витрати на об`єкт, згідно акту приймання передачі та декларації про готовність до експлуатації об`єкта.           
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

Міський голова                                                                                           А.П.Федорук