Про перейменування існуючої вулиці в місті Буча Київської області

Рішення №
793-18-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

« 06»   жовтня  2016 року            № 793-18-VII

 

 

Про перейменування існуючої вулиці

в місті Буча  Київської області

 

Розглянувши звернення представників польської громади щодо перейменування вулиці Чкалова в м. Буча, зважаючи на тісну співпрацю та дружні  відносини між Бучанською об’єднаною територіальною громадою та окремих органів місцевого самоврядування Республіки Польща,  враховуючи протокол комісії з питань найменувань та перейменувань об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам´яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Буча від 03.10.2016 року, враховуючи визначний    особистий      внесок     Лєха Качинського – кавалера ордену Ярослава Мудрого І ступеня, у зміцнення українсько-польських відносин, керуючись Законом  України « Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

Перейменувати вулицю Чкалова, що розташована в місті Буча Київської області, на вулицю Лєха Качинського.
Загальному відділу виконавчого комітету Бучанської міської ради довести дане рішення до відома громадян, підприємств, установ та організацій різної форми власності шляхом розміщення його на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради та на сторінках газети «Бучанські новини».

 3.  Контроль  за  виконанням даного рішення покласти  на  постійну комісію з питань освіти ,культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань та постійну комісію з питань містобудування та природокористування.

 

 

 

Секретар ради                                                                           В.П.Олексюк