Про передачу житлового будинку №6 по бульв. Б. Хмельницького в м.Буча на обслуговування ПП «Столичні будинки»

Рішення №
634-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П΄ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

 

«28 »  липня   2016 р.                                                                                         № 634-15-VII

                                                                                               

Про передачу житлового будинку

№6  по бульв. Б. Хмельницького

в м.Буча на обслуговування

ПП «Столичні будинки»

 

            Розглянувши подання генерального директора ПП «Столичні будинки» від 06.07.2016 р. №500 щодо передачі для подальшого обслуговування житлового будинку №6 по бульв. Б.Хмельницького в  м.Буча, враховуючи підсумки голосування згідно протоколу зборів (з урахуванням голосів, поданих на зборах співвласників, і голосів співвласників, отриманих під час проведення письмового опитування) співвласників багатоквартирного будинку №:6 по бульв. Б.Хмельницького в м.Буча від 14.06.2016р., відповідно до Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  керуючись Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016р. №301, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати житловий будинок № 6 по бульв. Б.Хмельницького в м.Буча на обслуговування ПП «Столичні будинки».
2. Визнати уповноваженими особами  співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з ПП «Столичні будинки», здійснення контролю за його виконанням Сафронову С.В. та Марчук Ю.М.
3. Комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» створити комісію за участю представників міської ради, ПП «Столичні будинки», осіб від співвласників будинку (за згодою) (далі – комісія) та  скласти  акт приймання-передачі відповідно до  вимог  законодавства.
4. Після здійснення акту прийому – передачі ПП «Столичні будинки» подати на встановлення до виконавчого комітету Бучанської міської ради розрахунки тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкових територій для мешканців багатоквартирного житлового будинку №6 по бульв. Б.Хмельницького.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк