Про передачу посад медичних працівників з Бучанської міської поліклініки до відділу освіти Бучанської міської ради

Рішення №
535 - 12 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

 

«  23  » червня   2016 р.                                                                            №  535  - 12 –VІІ

 

Про передачу посад медичних працівників

з Бучанської міської поліклініки до

відділу освіти Бучанської міської ради

 

Розглянувши подання начальника відділу освіти, Цимбала О.І., з метою покращення медичного обслуговування учнів шкіл міста відповідно до ст. 45 Закону України «Про загальну середню освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №1716-р «Питання типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів», «Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів», враховуючи подання директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста ст.32 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Бучанській міській поліклініці вивести із штатного розпису 5,0 посад сестер медичних з обслуговування шкіл та 1,75 посади лікаря–педіатра по обслуговуванню дітей у школах та дошкільних навчальних закладах з 1 вересня 2016 року.
2. Відділу освіти  ввести до штатного розпису 5,0 посад сестер медичних з обслуговування шкіл та 1,75 посади лікаря –педіатра по обслуговуванню дітей у школах та дошкільних навчальних закладах з 1 вересня 2016 року.
3. Провести кадрові зміни відповідно до вимог діючого законодавства.
4. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради передбачити зміни  в бюджеті для забезпечення фінансування зазначених вище  посад з 01 вересня 2016 року.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

 

 

Секретар ради                                                                           В.П. Олексюк