Про передачу багатоквартирного житлового будинку №6 по вул. Полтавська в м. Буча в управління ТОВ «Укр Житло Сервіс»

Рішення №
832-20-VII

БУЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 
Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
 
 
«07 » листопада   2016 р.                                                                                  № 832-20-VII

 

Про передачу багатоквартирного житлового

будинку №6  по вул. Полтавська

в м. Буча в управління

ТОВ «Укр Житло Сервіс»

 

Розглянувши подання директора ТОВ «Укр Житло Сервіс» Дяченко В.В. від 27.09.2016 р. №27/09 щодо передачі в управління та подальшого обслуговування багатоквартирного житлового будинку №6 по вул.Полтавська  в  м.Буча, враховуючи підсумки голосування згідно протоколу зборів (з урахуванням голосів, поданих на зборах співвласників, і голосів співвласників, отриманих під час проведення письмового опитування) співвласників багатоквартирного будинку №:6 по вул.Полтавська в м.Буча від 20.08.2016р., відповідно до Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  керуючись Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016р. №301, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Передати багатоквартирний житловий будинок № 6 по вул. Полтавська в м.Буча (далі – багатоквартирний будинок) в управління ТОВ «Укр Житло Сервіс».  Визнати уповноваженими особами  співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з ТОВ «Укр Житло Сервіс», здійснення контролю за його виконанням Свіжу Лілію Леонідівну та Шарапову Альону Олександрівну
Комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» Бучанської міської ради створити комісію, залучивши до неї представників міської ради, ТОВ «Укр Житло Сервіс», осіб від співвласників будинку (за згодою) (далі – комісія) та  скласти  акт приймання-передачі відповідно до  вимог  законодавства.
Після здійснення акту прийому – передачі:

3.1  ТОВ «Укр Житло Сервіс» подати на встановлення до виконавчого комітету Бучанської міської ради розрахунки тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкових територій для мешканців багатоквартирного житлового будинку №6 по вул.Полтавська.

3.2 КП «Бучанське УЖКГ» створити комісію та списати з балансу багатоквартирний будинок у порядку передбаченому законодавством.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

 

 

 

Головуючий на сесії,

депутат ради                                                                               В.П. Олексюк