Про організацію роботи з попередження насильства у сім’ї

Рішення №
492

 

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

« 15 » грудня 2015 року                                                                                                                                          № 492

 

Про організацію роботи з

попередження насильства у сім’ї

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей та сім’ї, С.П.Архипенко, про організацію роботи з попередження насильства у сім’ї, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію начальника служби у справах дітей та сім’ї, С.П.Архипенко, про організацію роботи з попередження насильства у сім’ї взяти до відома (Додаток 1).

  2. Службі у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та органам внутрішніх справ Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області активізувати співпрацю та забезпечити неухильне виконання Закону України “Про попередження насильства в сім’ї”, спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.09 № 3131/386 про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї.

3. Службі у справах дітей та сім’ї до 28.12.2015 року розробити та затвердити план заходів щодо поліпшення ефективності роботи з попередження насильства в сім’ї на 2016 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань, Матюшенко Л.А. 

 

 

Міський голова

А.П. Федорук

Керуючий справами

Г.В.Сурай

Погоджено:

 

Завідувач юридичним відділом

І.В.Недашківська

Заступник міського голови

Л.А.Матюшенко

Подання:

 

Начальник служби у

справах дітей та сім’ї

С.П.Архипенко