Про оптимізацію структури районних управлінь  Пенсійного фонду України.

Про оптимізацію структури районних управлінь Пенсійного фонду України.

Повідомляємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» з 31.03.2017 року шляхом злиття управління Пенсійного фонду України у  місті Ірпені Київської області змінило назву відтепер управління називається Ірпінське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області. Органи Пенсійного фонду в районах та містах не ліквідовуються.

Наголошуємо, що зі зміною назви та структури органів Пенсійного фонду у м. Ірпені, м. Бучі та с.м.т. Бородянка, місце знаходження та функції управлінь залишаються не змінними. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, кабінетах, як і до об’єднання. Об'єднання  трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги буде надавати спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

Адміністрація управління.

Коментарі - 0