Перерахунок пенсій пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області проведено перерахунок пенсії пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років та розмір пенсії яких не перевищує 9205,19 грн., а саме встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 грн.
Тобто, розмір пенсії разом з компенсаційною виплатою та надбавками, підвищеннями, зокрема, пенсією за особливі заслуги перед Україною після проведення перерахунку не може перевищувати 9205,19 грн.
Крім того, у разі коли після встановлення щомісячної компенсаційної виплати розмір пенсійної виплати з урахуванням зазначеної виплати, надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною), у пенсіонерів, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за наявності страхового стажу (у чоловіків – 25 років, а у жінок – 20 років), не досягає 2600 грн., таким особам встановлено доплату до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.