Громадські слухання стосовно внесення змін до генплану Бучі відбудуться 14 грудня

Громадські слухання стосовно внесення змін до генерального плану міста Буча відбудуться 14 грудня 2021 року.

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності» та на виконання п.7 постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 повідомляємо:

- громадські слухання з питань розгляду матеріалів містобудівної документації «ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ  М. БУЧА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ , У ТОМУ ЧИСЛІ - ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ» відбудуться 14.12.2021 р. о 15-00 год в приміщенні будинку культури за адресою: вул. Пушкінська, 61-в, м.  Буча, Київська область.

Запрошуємо всіх бажаючих, зареєстрованих на території м. Буча Київської області, що передбачено пп. 1, п. 1, ст.1  ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» (громадськість - одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування).

Одночасно зазначаємо, що громадські слухання будуть проводитись з дотриманням всіх   карантинних обмежень (наявність сертифікату та/або ПЛР тесту) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для того, щоб взяти участь у слуханнях, учасникам потрібно мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує місце реєстрації в Бучі.

Матеріали і оголошення про громадські обговорення розміщені на сайті Бучанської міської ради за посиланням: