Гарний подарунок отримали до Дня Бучі!

Два освітні заклади Бучі потрапили у першу десятку шкіл Київської області 2020 року,- про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук .

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

8 у цьому рейтингу - Бучанська Українська гімназія, яка у перший день нового навчального року отримала подарунок- відсвяткувала новосілля;

10 місце почесно займає Бучанська спеціалізована ЗОШ№ 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

Бучанська ЗОШ № 4 на 52 сходинці;

Бучанська ЗОШ № 3 займає 109 позицію;

Бучанська ЗОШ№ 2 у підсумку 248;

Гаврилівська ЗОШ- 302;

Бучанська ЗОШ № 1 за результатами роботи - на 304 сходинці.

Усі ці досягнення стали можливими завдяки реалізаціі у громаді комплексної програми розвитку системи освіти, впровадженню нових стандартів у роботі, модернізації навчальної бази.

Вітаю з високими результатами роботи торік всю педагогічну спільноту громади !

Переконаний, що за результатами роботи у новому навчальному році отримаємо лідерські позиції у Київській області.

Дякую за працю вчителям, за підтримку- батькам, учням - за високі здобутки з різних предметів !