Новини

У Бучі поновлюються роботи з будівництва школи №1
Тривалий час цей проєкт був заморожений, і громада чекала на його відновлення. Наразі визначено нового генерального підрядника, який уже отримав авансове фінансування. У найближчі дні він має розпочати активні будівельні роботи.
Сьогодні провели координаційну нараду, на якій узгодили організаційні питання, визначили відповідальність усіх сторін, строки та порядок звітності.
Будівництво продовжиться у кілька етапів: відновлення підготовчих робіт, зведення корпусів, внутрішні та фасадні роботи, благоустрій території. Ми очікуємо, що процес нарешті буде рухатися активно й без затримок.
Висловлюємо вдячність ЄІБ, ПРООН та Міністерству розвитку громад і територій України за співпрацю та координацію. Завдяки злагодженим діям усіх сторін цей довгоочікуваний проєкт знову зрушив із місця.
88
0