Новини

Вогонь Миру, Надії і Любові вже у Бучі
Традиційна естафета передачі Вифлеємського Вогню відбулася у приміщенні Бучанської міської ради.
Пластуни і пластунки та їхні наставники прийшли із піснями і теплими вітання у ці святкові передноворічні- різдвяні дні , аби поділитися вогником тепла і надії , миру і любові з жителями громади.
Секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський подякував від імені Бучанського міського голови Анатолія Федорука за важливу добру справу- передачу Віфлеємського вогню.
Понад 20 років члени Пласту привозять Віфлеємський вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни, зокрема українським військовим на Сході, – розповіли представники Пласту Бучі.
Також повідомили приємну новину: за рік їхні ряди із трьох учасників зросли майже до ста.
Довідково.
Традиція розповсюджувати світло з Віфлеєма 1986 року започаткувала австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц, ідею одразу підтримали скаути. Суть акції полягає у тому, щоб передати світло із місця народження Ісуса Христа у Віфлеємі по всьому світу.
Вогнем з Віфлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю (надвечір’я Різдва Христового). Традиційно вогонь зберігають у церквах до Йордану – 19 січня.
502



0