Служба у справах дітей та сім'ї

Загальна інформація
Адресна матеріальна допомога сім’ям.
Адресна матеріальна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.

19 липня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.
         Так, було розглянуто та затверджено 46 заяв учасників АТО, 1 заява від родини військовослужбовця, який загинув на території проведення АТО, 73 заяви військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом, 5 заяв від сімей поранених в зоні АТО військовослужбовців, 51 заява від членів сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги ( 46 сімей).

         Загалом, станом на 19.07.2017 року комісія розглянула та затвердила     1118 заяв військовослужбовців, які беруть участь в АТО, 56 заяв від поранених військовослужбовців в зоні проведення АТО, 23 заяви від сімей, родичі яких загинули в зоні проведення АТО, 1 заяву від родичів полоненого військовослужбовця, 475 заяв військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, 5 заяв від демобілізованих військовослужбовців, 153 заяви від сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги (140 сімей). Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 14 401 527,03 грн.

         Також з початку року було виплачено матеріальну допомогу 70 родинам які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 890 975 грн., а також виплачено щорічну матеріальну допомогу 57 родинам загиблих військовослужбовців в Афганістані на суму 547 200 грн.

         Збір документів на отримання матеріальної допомоги продовжується. Комісія щосереди розглядає подані документи.

Контактна інформація

Служба у справах дітей та сім’ї Бучанської міської ради (далі - Служба) є виконавчим органом міської ради, на який покладається здійснення функцій соціального захисту, в тому числі функції опіки, піклування, усиновлення та профілактики правопорушень серед дітей і підлітків.

Адреса:

08292, Київська обл., м Буча, б-р. Б.Хмельницького, 5/5-А,

3 поверх, каб. № 24, 25;

електронна пошта: ssd_1036@ukr.net;

тел./факс: (04597) 48-312, 48-307

Графік роботи:

понеділок – четвер з 08.00 по 17.00

п’ятниця до з 08.00 по 16.00

обідня перерва з 12.00 по 13.00

Начальник служби

Яремчук В’ячеслав Артурович, тел. (04597) 48-312, каб.24
Прийом громадян начальника здійснюється:

Понеділок з 08.00 по 17.00

Середа з 08.00 по 17.00

Заступник начальника служби

Меланченко Алла Василівна 

Положення про стипендію

Про внесення змін до Положення простипендію Бучанського міського головидля талановитих і обдарованих дітей та молодіміста

РІШЕННЯ « 29 » червня 2017 р. № 1432

 БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ  ДРУГА  СЕСІЯ  СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

(I засідання)

 

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 29 » червня  2017 р.         №  1432

 

 

Про внесення змін до Положення про стипендію Бучанського міського голови

для талановитих і обдарованих дітей та молоді міста

Розглянувши подання начальника служби у справах дітей та сім’ї, Архипенко С.П., з метою заохочення учнів та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти міського підпорядкування, а також талановитої молоді, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузі навчальної, науково-дослідницької, творчої, спортивної та громадської діяльності стипендією Бучанського міського голови, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до Положення про Стипендію Бучанського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді міста та затвердити його в новій редакції. (Додаток 1).

Видатки на виконання Положення проводити через фінансування міської «Комплексної програми підтримки та розвитку молоді міста «Молодь Бучі» затвердженої рішенням  23 сесії Бучанської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 р. за №972-23-VІІ.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань та комісію з питань економічного планування, бюджету, фінансів та інвестування.

 

   Міський голова                                             А.П.Федорук                              

                                                          

Додаток

до рішення №  1432_- 32_- VІІ

Бучанської міської ради  «__29__» червня 2017 року

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТИПЕНДІЮ БУЧАНСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДЛЯ ТАЛАНОВИТИХ  ТА ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

І. Загальні положення

Стипендія Бучанського міського голови для талановитих та обдарованих дітей та молоді призначається для реалізації основних завдань міської «Комплексної програми  підтримки та розвитку молоді міста «Молодь Бучі», затвердженої рішенням  23 сесії Бучанської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 р. за № 972-23-VІІ та Програми розвитку та функціонування системи освіти міста Буча на 2017-2018 роки, з метою нагородження учнів та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти міського підпорядкування, а також талановитої молоді, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузі навчальної, науково-дослідницької, творчої, спортивної та громадської діяльності.

Стипендія запроваджується з метою підтримки талановитих та  обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій та громадській  діяльності, літературі та мистецтві.

   Щорічно встановлюються 20 стипендій. Стипендії для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, закладів позашкільної освіти та талановитої молоді виплачуються у розмірі 1000,00 грн. на місяць.

Стипендії виплачуються протягом  календарного року з 01 вересня по 31 серпня.

Фінансове забезпечення стипендій здійснюється за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів.

Учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та молоді, які стали стипендіатами, вручається Сертифікат „Стипендіат Бучанського  міського голови»  встановленого зразку.

ІІ. Експертна комісія з призначення стипендій

2.1. Стипендіати  визначаються експертною комісією у складі:

- начальник відділу освіти Бучанської міської ради;

- завідувач відділу культури та спорту Бучанської міської ради;

- начальник фінансового управління Бучанської міської ради;

- завідувач юридичного відділу Бучанської міської ради;

- начальник служби у справах дітей та сім’ї Бучанської міської ради.

До роботи комісії можуть бути залучені депутати міської ради, керівники навчальних закладів, представники громадськості.

2.2. Персональний склад експертної комісії з призначення стипендій затверджується розпорядженням міського голови.

ІІІ. Кандидати на нагородження стипендією

3.1. Стипендіатами можуть бути учні загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладів, сім’ї яких постійно проживають у м. Буча, викладачі, які підготували цих учнів,  а також молоді особи, що працюють у закладах та організаціях м. Буча та відповідають вимогам пп. 3.2.- 3.3. цього Положення.

Вік стипендіата – від 6 до 35 років.

3.2. Кандидатами на нагородження стипендією міського голови  для талановитих та обдарованих дітей та молоді можуть бути особи, які мають високий або достатній рівень навчальних та творчих досягнень і виявили особливі успіхи:

у реалізації набутих знань – стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, які мають офіційний статус та входять до календаря змагань, що проводяться Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією;
у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності:

- стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту малої академії наук України;

-   зробили винахід;

-   мають публікації у наукових виданнях;

- брали участь в роботі престижних наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарах, що проводилися на міжнародному та Всеукраїнському рівнях;

у музичній, образотворчій, літературно-мистецькій діяльності та інших видах творчої діяльності:

-  стали переможцями і лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, які мають статус заходів, що проводяться Міністерствами культури та освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією;

- мають публікації власних творів у престижних виданнях або окремими збірками;

у спорті високих досягнень – стали переможцями та призерами
      Міжнародних і Всеукраїнських чемпіонатів, турнірів, змагань, які мають офіційний характер.

3.3. Для призначення стипендій не пропонуються особи, які вже удостоєні преміями або стипендіями інших відомств.

ІV. Висування кандидатів на нагородження стипендією та вимоги до оформлення і подання документів

4.1. Висування учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міського підпорядкування на нагородження стипендією міського голови для талановитих та обдарованих дітей та молоді здійснюється радою загальноосвітнього навчального закладу або педагогічною радою позашкільного навчального закладу, в якому вони навчаються. Рада загальноосвітнього навчального закладу або педагогічна рада позашкільного навчального закладу розглядає на підставі об’єктивних даних можливість участі в конкурсі на нагородження стипендією міського голови учнів цього закладу і надає клопотання до експертної комісії з призначення стипендій до 30  червня  поточного року.

4.2. Висування кандидатів з числа молоді здійснюють структурні підрозділи Бучанської міської ради або керівники закладів, де працюють кандидати на стипендію.

4.3. Кандидати на нагородження стипендією міського голови для талановитих та обдарованих дітей та молоді  подають до експертної комісії з призначення стипендій:

       - клопотання на призначення стипендії;

       - відомості про кандидата, завірені печаткою навчального закладу або відділу кадрів
за місцем роботи, а саме: копія паспорту (свідоцтва про народження) ідентифікаційного коду, місце роботи (навчання), посада; повна домашня та службова адреси, телефони;

       - копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо;

       - копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних
творів тощо;

       - рекомендацій спеціалістів в галузі діяльності претендента.

4.4. Експертна комісія з призначення стипендій до 31 серпня розглядає подані матеріали. За результатами голосування складається протокол, який передається міському голові.

4.5. Розпорядженням міського голови затверджується список стипендіатів.

V. Порядок вручення сертифікатів стипендіата Бучанського міського голови

5.1. Вручення сертифікатів стипендіата Бучанського міського голови здійснюється міським головою в урочистій обстановці.

5.2. Інформація про стипендіатів розміщується у місцевій пресі та на офіційному сайті ради.

 

Секретар ради                                                                                              В.П.Олексюк

 

На Ваш  розгляд пропонується проект рішення про внесення змін до «Положення про стипендію Бучанського міського голови» до першого розділу - Загальні положення (третій абзац).

Суть питання   полягає в тому, щоб збільшити кількість стипендіаті та суму коштів.

У зв’язку з тим, що щороку кількість талановитих дітей та активної молоді збільшується в місті є потреба відзначати та підтримувати таку молодь.

Вперше вручення стипендій було впроваджено в 2010 році. Так як в місті діє міська комплексна програма  підтримку та розвитку молоді міста «Молодь Бучі»  

Щорічно встановлювалося 10 стипендій міського голови, які протягом року особливо відзначалися у навчальній, спортивній, творчих галузях. Кожен отримував 500 грн.

         Стипендіати  визначаються експертною комісією, персональний склад якої затверджується розпорядженням міського голови.

Засідання проходить в серпні, на якому і визначаються стипендіати, які отримують стипендію протягом року з вересня місяця.

Вручення сертифіката здійснюється урочисто  приурочено до Дня міста.

З вересня 2017 року пропонується встановити 20-тьом стипендіатам замість 10 осіб, та збільшити суму виплати з 500 грн.  до 1000 грн.

 

Освітянська Програма розвитку та функціонування системи освіти міста Буча

Вік від 6 до 35 років

Висування здійснюють структурні підрозділи, керівники закладів, де працюють або навчаються кандидати

Копії нагород:дипломи, сертифікати, грамоти інші відзнаки

240 тис. грн. в рік

Додаткові кошти до кінця року 60 тисяч, 20 закладено до кінця року

10 тисяч- липень серпень

12 місяців *5 тис = 60  тисяч (10 осіб)

12*1000= 240 тисяч  (20 осіб)

 

В.о. управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Тромса Вікторія Іванівна