Звідки в Бучі взявся TVBOY і його малюнки?

Розкрию таємницю – італійського художника запросили до нашого міста та Бучанського району наші добрі друзі з фонду Cesvi.Завдяки співпраці з італійським містом-партнером Бергамо маємо тепер такі творчі проекти.
TVboy сам родом з Палермо й саме звідти привіз мурали, які нині ми бачимо на вулицях громади. Перед цим мали з ним коротку розмову в міській раді. На запитання художника і його команди, де краще розміщувати роботи, запропонував їм визначити самим.
Тож ще не всі з них ви помітили. Пропоную уважно придивитися до будівель Бучанської громади. Якщо ви вже оглядали нові мурали, надсилайте фото в коментарях.
І діліться враженнями – як будемо називати кожен з малюнків? І чи вам вони сподобалися? Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.