Звернення постачальника електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»

Звернення постачальника електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»

Шановні клієнти!

Ми переконані, що надійне електропостачання в наших домівках забезпечується сумлінними клієнтами. Вчасна оплата за спожиту електричну енергію та наполеглива праця енергетиків – запорука світлого майбутнього. Ми просимо кожного клієнта не допускати накопичення заборгованості та вчасно здійснювати розрахунки за отримані послуги. Це дасть Вам змогу і надалі отримувати послуги електропостачання. Пам’ятайте, що в деяких випадках,  вартість послуг з повторного підключення може перевищувати вартість всієї суми заборгованості, за яку було припинено електропостачання.

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» прагне переконати кожного клієнта, що  дотримання  законодавства у сфері електроенергетики та вчасна сплата вартості спожитої електроенергії відсторонить Вас від перелічених турбот. Ваше помешкання завжди буде забезпечене електричною енергію та залишатиметься освітленим.

Постачальник електроенергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» і надалі прикладатиме максимум зусиль для того, щоб кожну домівку Київської області забезпечити світлом. Кількість наших споживачів збільшується, збільшується і відповідальність перед Вами. Ми виконуємо спеціальні обов'язки для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Здійснюємо закупівлю електричної енергії,  постачаємо її побутовим споживачам постачальника універсальних послуг за фіксованою ціною і забезпечуємо доступність електричної енергії саме для Вас.

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» вдячна всім клієнтам, які сумлінно сплачують за спожиту електроенергію та свідомо виконують свої обов'язки. Це і є справжня соціальна відповідальність населення перед всіма учасниками ринку електричної енергії та суспільством.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки