Закладено капсулу для будівництва нового корпусу Київського обласного центру ментального здоров'я у Ворзелі

Новий корпус площею 5500 квадратних метрів стане потужним реабілітаційним центром для постраждалих у війні. Ментальне здоров'я — невід'ємна складова загального добробуту людини, і ми усвідомлюємо важливість надання якісної допомоги та реабілітації тим, хто її потребує.

Цей центр стане осередком зцілення не лише для Героїв, а й для всіх, хто потребує професійної підтримки та відновлення. Завдяки допомозі американських партнерів — корпорації «АМС Healthcare» та ГО «Ukraine Focus» — ми зможемо забезпечити найсучасніші умови для реабілітації наших громадян.

«Щиро вдячний усім причетним до реалізації цього проєкту. А саме міністерству охорони здоровʼя України та особисто міністру Віктору Ляшку. Київській обласній владі за підтримку. Разом ми створюємо міцне підґрунтя для процвітання Бучанської громади та гідного майбутнього для наших дітей і Захисників», — зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.