З початку року податківці Київщини вилучили з обігу 1 млн. пачок тютюнових виробів

За період січень – травень 2017 року оперативні працівники ГУ ДФС Київщини вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальні цінності на загальну суму 24,2 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 20,4 млн. грн., з яких:

лікеро-горілчаних виробів в кількості 897,5 дал на суму 1,4млн. грн.;

паливно-мастильних матеріалів у кількості 97,5 тонн на суму 2 млн. грн.;

спирту в кількості 1626,7 дал на суму 1,7 млн. грн.;

автомобілів 1 од. на суму 130 тис. грн.;

тютюнових виробів 1 млн. пачок на суму 15 млн. грн.

Крім цього, вилучено з обігу 1,5 тис. підроблених акцизних марок.

За результатами проведених оперативними підрозділами заходів припинено діяльність 5 підпільних виробництв, з  яких 4 – з незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів та 1 хімічної продукції.

У даному напрямку роботи розпочато 2 кримінальні провадження за
ст. 204 КК України: незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

ГУ ДФС у Київській області

Коментарі - 0