Єдина громада: Синяківський старостат

Храмове свято вже минуло, а святковий настрій у населеному пункті ще триває.
Сьогодні на вулицях можна було зустріти жителів із подяками Бучанського міського голови Aнатолія Федорука. Відзнаки працівникам, що на різних ділянках роботи докладають зусилля, аби якість і професіоналізм характеризували продукцію і виконану роботу жителями села, вручив заступник міського голови Сергій Шепетько, який передав вітання від очільника громади і побажав подальших успіхів у спільній праці.
З нагоди свята односельців вітали староста Павло Єрига, депутат Бучанської міської ради Микита Геращенко.
Подяки також отримали учасники АТО/ООС, які у різні роки боронили нашу незалежність і мир.
Свято - не у даті календаря, а у серці кожного жителя. Нехай все задумане вдається, на роботі і вдома чекають добрі новини.
Зі святом!