Новини

Єдина громада: Синяківський старостат

Єдина громада: Синяківський старостат

Осінь недаремно називають щедрою: у Бучанській громаді багато населених пунктів відзначають Дні сіл саме о цій порі.
14 жовтня іменинники - Здвижівка і Синяк. Як у Здвижівці вітали з цієї нагоди жителів- повідомили, а тепер - про чудових людей і чудову громаду Синяка.
‼️І головна новина розпочинає наш звіт- це про Птицю Тетяну Андріївну, яка 101 рік радіє життю! Зовсім скоро- 12 грудня вона зустріне 102 рік свого життя ( на фото- третя).
‼️Хочеться, аби таких довгожителів у громаді було якомога більше.
А майбутнє села- молоді подружжя і молоді батьки новонароджених синів і донечок: їм вручили з нагоди свята корисні подарунки.
50 років разом у радості і горі- це не просто «золотий» подружній стаж , а життєва мудрість, помножена на добро і любов. Про таких жителів також не забули.
А з продуктовими наборами приїхали до 102 жителів, аби і для них свято було багатшим на столі: комплексна програма «З турботою про кожного», ініційована багато років тому Бучанським міським головою Aнатолієм Федоруком- це завжди підтримка і допомога у скрутні часи .
А ще будуть вручені подяки Бучанського міського голови Анатолія Федорука тим, хто не просто тут живе, а робить усе для того, аби разом змінювати село .
Про це повідомимо після вручення відзнак.

600

0