Новини

Вручено Почесну грамоту ВРУ

Вручено Почесну грамоту ВРУ

На урочистостях за нагоди Дня Бучі народний депутат України Олександр Корнієнко нагородив почесною грамотою Верховної Ради України Андрія Галавіна, настоятеля Храму Святого Апостола Андрія Первозваного.
Настоятеля Храму Святого Апостола Андрія Первозваного і Всіх святих землі Української Андрія Галавіна тепер знає весь світ.
Це він 10 березня супроводжував загиблих бучанців, яких комунальні працівники разом із лікарями хоронили у братській могилі біля Храму. І саме його відео, викладене на сторінці Фейсбук за кілька днів, є одним зі свідчень для світової спільноти, що російські солдати вбивали містян у березні, а не українці фотографували акторів після деокупації.
У квітні отець Андрій супроводжував процес ексгумації. А згодом всі міжнародні делегації, президенти, спікери, прем’єр-міністри, світові лідери уважно слухали його розповіді про жахливі події у Бучі. Храм у Бучі — жива пам’ятка про звірства, які довелось пережити місту.
Та головне, що настоятеля Храму поважають люди, жителі міста уважно слухають його слова, приходять за порадою. 30 років він служить у Бучі. І з кожним днем парафія примножується.
Це найвища форма служіння в християнському розумінні — нести у світ правду, і, попри усі жахіття, нести також і надію. Олександр Корнієнко подякував отцю Андрію за такий вагомий суспільний вклад та важливу дипломатичну місію від себе особисто та від всього українського народу!

199

0