Вітання  міського голови Анатолія Федорука

Вітання міського голови Анатолія Федорука

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних клубів, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Вітаю з Днем фізичної культури та спорту - святом людей, які присвятили своє життя спорту і передають цю відданість дітям і онукам, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.

Зустрічати міжнародні, всеукраїнські, обласні змагання та проводити чемпіонати Бучанської громади з різних видів спорту для нас стало звичним явищем.

Перший в Україні Чемпіонат Бучанської об’єднаної громади серед команд – аматорів із футболу. Подія об’єднує у футбольні родини фанатів, дружин, дітей, які за «вирвані» голи для перемоги готові стояти стіною.

Хто не чув про змагання кращих світових екіпажів на кращій мототрасі країни?

Хто не знає про футбольні баталії на «Ювілейному», де грали початківці і зірки цього виду спорту?

Великий теніс і гра перших ракеток світу на чудових кортах клубу «Кампа»

Не забули про велоперегони серед спортсменів понад 15 країн, дитячу «Дивогонку»? У цей перелік я сміливо (з вашого дозволу) додаю і недільні велопрогулянки.

Уже давно про себе на весь голос заявили учасники роликового спорту, гімнастики,боротьби та турніри із шахів

Волейбольний турнір у громаді «родом» із Гаврилівки також набирає популярності.

Спортивна сторінка громади буде не повною без дитячих здобутків у різних змаганнях.

Проте багато чемпіонатів, турнірів, змагань чекає на громаду із відкриттям спорткомплексу: додадуться у переліку ще кілька видів спорту, які принесуть у загальну спортивну копілку чергові нагороди.

Переконаний, що після відкриття сучасного спортивного комплексу наша громада стане базовим центром у області для підготовки спортсменів та проведення змагань з волейболу, баскетболу, тенісу, гандболу, міні-футболу, дзюдо, вільної боротьби та боксу.

Роботи на майданчику ведуться швидкими темпами, тому невдовзі станемо свідками відкриття сучасного палацу спорту.

Варто додати сюди і тих, спортсменів - аматорів, хто щоранку долає кілька кілометрів здоров’я на стадіоні чи на алеях парку.

Вітаю спортсменів і тих, хто дбає про здоров’я , хто до останнього бореться за перемогу, прославляє рідну громаду на змаганнях!

Впевнених стартів і переможних результатів!