Новини

Невелика хмарність

-1 °C

Відбулися звіти депутатів

Відбулися звіти депутатів

Минув рік з часу обрання нового депутатського складу Бучанської міської ради.
Що зроблено, які проблеми потребують вирішення
Які плани на наступний рік
Звітування – обов’язок депутатів, який вони повинні виконувати щорічно, але можна й частіше, якщо цього забажають виборці.
У цілому розповідали:
про свою діяльність у раді та в комісіях;
про роботу у виборчому окрузі;
про прийняті радою та її органами рішення, хід їх виконання;
про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.
Більшість депутатів працювали не тільки у своєму виборчому окрузі, а й вирішували звернення та прохання жителів громади в цілому.
Більшість депутатів ставлять за мету працювати в команді та у постійній взаємодії з виборцями. За підсумками першого року така робота вже налагоджена.
Поряд із спільними питаннями, що лунали у процесі діалогу та обміну думками, були і питання, що стосуються загальних питань.
Підтримка застарілого житлового фонду
Підготовка до зими
Спрощення комунікацій депутатвиборець
Частіші зустрічі з виборцями
Розвиток громади: соціально- економічна складова, розвиток транспортної мережі, будівництво сучасних територій для відпочинку і проведення дозвілля
Питання будівництва освітніх і медичних закладів...
Заісно, за наступний рік усі озвучені питання вирішити неможливо, але всі присутні зазначали про ті позитивні зміни, що відбуваються у центральній садибі і населених пунктах зромади.
Насамкінець про важливу деталь: на зустріч із депутатами прийшли обмаль жителів- була нагода поставити питання, почути відповіді, у процесі діалогу напрацювати шляхи вирішення питань.

301

0