Увага! Конкурс міні-грантів «Здорова громада»

Ініціативна група «Здорова громада», за підтримки ГО «Агенція Змін «Перспектива», в межах проєкту «Лідерство у створенні здорової громади» оголошують конкурс грантів на вирішення наступних проблем Бучанської об’єднаної територіальної громади:

• низька обізнаність населення Бучанської громади щодо здорового способу життя;

• неналежний рівень культури здорового способу життя (регулярна фізична активність, харчування, контроль життєвих параметрів таких, як артеріальний тиск, рівень глюкози в крові та інше у осіб віком 45 років та старших)

До участі в конкурсі запрошується громадські організації, заклади охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, культури та дозвілля, ОСББ, організації громадянського суспільства, тощо.

Від однієї організації допускається одна заявка.

Бюджет заявки не має перевищувати 60 000 грн.

Детальні вимоги до проєктів знайдете за посиланням у коментарях/сторіз.

1982