У Києві відкрилася виставка художніх робіт та ескізів моделей одягу Почесної громадянки Бучі Любові Панченко «Останній подарунок»

У Музеї шістдесятництва представлені роботи бучанської мисткині, які експонуються вперше. Частина з них вважалася втраченою, зокрема повний цикл ілюстрацій до «Тіней забутих предків», які не увійшли до повного альбому «Повернення».

Любов Панченко завжди пропагувала українську культуру. У її витворах можна простежити народні традиції та автентичність.

«Для кола шістдесятників художня і декоративно-прикладна творчість Любові Панченко мала свої глибинні змісти, які дозволяли повернутися «до джерел», звільнитися від комплексу меншовартості, доростати до української ідентичності та поринути у світ кольору та краси, який так контрастував із сірістю радянської дійсності», – зазначають у Музеї шістдесятництва.

Завітати на виставку можна до 10 березня за адресою: Київ, вулиця Олеся Гончара, 33.