Хмарно

У Бучі відкрили  сучасну Академію спорту

У Бучі відкрили сучасну Академію спорту

З нагоди Дня Незалежності відбулася довгоочікувана подія- відкриття багатофункціонального спортивного комплексу «Академія спорту».

Вітаю всю Бучанську громаду, Київщину, адже такий спортивний магніт ми відкриваємо великою родиною в 30-у річницю відновлення незалежності, а тому емоції переповнюють. Переконаний, що не лише мене. А поруч і гордість за те, що маємо можливість  запустити у роботу соціально орієнтований об’єкт завдяки синергіі дій громади, обласної та державної гілок влади, народних депутатів.

Приємно отримати вітання з цієї нагоди від міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Два мініполя для футболу, баскетбольний майданчик та ще кілька багатофункціональних майданчиків для занять різними видами спорту вже чекають майбутніх переможців.

Ми це зробили разом: тож вдалих  стартів, вагомих здобутків!